Harkitsetko kevytyrittäjyyttä? Ota yhteyttä p. 09 4242 1565 ja sähköpostitse startti@eezy.fi ma-to klo 9–17 ja pe klo 9-16. Voit myös käyttää yhteydenottolomaketta.

Neuvontamme palvelee p. 09 4247 5630 ma-to klo 9–17 ja pe klo 9-16

Palkka- ja työtodistukset

09 4247 5634

todistukset@eezy.fi

Lakineuvonta

09 4242 1559

lakipalvelut@eezy.fi

Lakipuhelin palvelee ma klo 12-15 ja to klo 9-12.

Lisätietoa lakipalveluistamme

Poikkeusaukiolot 2019

Eezyn henkilökunta

Johanna Timgren

Uudet eezyläiset, tapaturmailmoitukset
Suomi, englanti

09 4242 1565

startti@eezy.fi

Isabel Beddard

Neuvonta
Suomi, englanti

09 4247 5630

info@eezy.fi

Elmer Pöytäniemi

Neuvonta
Suomi, ruotsi, englanti

09 4247 5630

info@eezy.fi

Kaarina Järveläinen

Neuvonta, todistukset
Suomi, englanti

info@eezy.fi

Johanna Setänen

Palvelupäällikkö
Suomi, englanti

09 4247 5631

johanna.setanen@eezy.fi

Nitta Teittinen

Laskutus
Suomi

09 4247 5637

laskutus@eezy.fi

Sari Seuna

Laskutus
Suomi, englanti

09 4247 5637

laskutus@eezy.fi

Elias Räisänen

Express-palkat
Suomi, englanti

09 4247 5640

express@eezy.fi

Anne Halttunen

Palkat
Suomi

09 4247 5635

palkat@eezy.fi

Henri Kasper

Kulutositteet, myyntireskontra ja perintä
Suomi, englanti

09 4247 5649

henri.kasper@eezy.fi

Gülin Hairulla

Toimistohallinto ja vastuuvakuutukset
Suomi, englanti, tataari

09 4247 5642

gylin@eezy.fi

Tuomas Laakkonen

Järjestelmät ja tekninen tuki
Suomi, englanti

09 4242 1552

tuomas.laakkonen@eezy.fi

Otto Liulia

Järjestelmät ja tekninen tuki
Suomi, englanti

09 4247 5644

otto.liulia@eezy.fi

Minna Mäkelä

Markkinointiviestintä
Suomi, englanti

09 4242 1555

minna@eezy.fi

Nina Blomqvist

Markkinointiviestintä
Suomi, englanti

09 4247 5636

nina.blomqvist@eezy.fi

Otto Michelsen

Lakimies
Suomi, ruotsi, englanti

09 4242 1559

otto.michelsen@eezy.fi

Saija Hellstén

Toimitusjohtaja
Suomi, englanti

09 4247 5646

saija@eezy.fi

Ulla Nyström

Palkat, perhevapaalla

Sari Tarvainen

Myyntireskontra ja perintä, perhevapaalla

Eezyn toimisto

Eezy Osk
Hämeentie 3, 5. kerros
00530 Helsinki

Toimistomme on avoinna arkisin klo 9-15, tervetuloa asioimaan! Jos haluat henkilökohtaista neuvontaa toimistollamme, varaathan ajan numerosta 09 4247 5630 tai info@eezy.fi. Voit olla yhteydessä myös näiden sivujen oikeasta alakulmasta löytyvän chatin kautta. Poikkeusaukiolot 2019, katso täältä.


Coworking-tila Eezy Conttori

Eezy Conttorin työskentelytiloja voi vuokrata vakituiseen käyttöön tai hetkelliseen tarpeeseen. Meiltä löytyy erilaisia työpisteitä työrauhaa kaipaaville sekä neuvotteluhuoneita koulutuksia, workshoppeja ja muita tilaisuuksia varten.

Hämeentie 3, 5. kerros
00530 Helsinki

09 4242 1556
conttori@eezy.fi

Avoinna arkisin klo 8-19 ja tarvittaessa myös arkisin klo 7-21 sopimuksen mukaan.

www.conttori.fi

Varaa työpiste tai neuvotteluhuone

Eezyn neuvontapisteet

Hyvinkää

Hämeenkatu 25, 05800 Hyvinkää (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1564 tai hyvinkaa@eezy.fi

Joensuu

Koskikatu 13, 80100 Joensuu (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1558 tai joensuu@eezy.fi

 

Kokkola

Rantakatu 9, 3. kerros, 67100 Kokkola (VMP:n toimisto)

Tapaamiset vain ajanvarauksella. Varaa aika soittamalla 09 4247 5641 tai kokkola@eezy.fi.

Kouvola

Keskikatu 4, 45100 Kouvola (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1563 tai kouvola@eezy.fi

Kuopio

Kuninkaankatu 20, 70100 Kuopio (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4247 5648 tai kuopio@eezy.fi

Lahti

Harjukatu 44 C, 15100 Lahti (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1553 tai lahti@eezy.fi

Lappeenranta

Mutkakatu 11, LH3, 53100 Lappeenranta (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1554 tai lappeenranta@eezy.fi

Oulu

Isokatu 50, 90100 Oulu (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1566 tai oulu@eezy.fi

 

Rovaniemi

Rovakatu 19, 96200 Rovaniemi (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1551 tai rovaniemi@eezy.fi

Savonlinna

Rantakatu 2, 57130 Savonlinna (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1557 tai savonlinna@eezy.fi

Tampere

Pellavatehtaankatu 25, 33100 Tampere (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1561 tai tampere@eezy.fi

Turku

Maariankatu 6 b, 20100 Turku (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1562 tai turku@eezy.fi

Eezyn laskutustiedot

Eezy Osk

Verkkolaskuosoite: 003721970022

Operaattori: Basware Oyj

Operaattorin tunnus: BAWCFI22

 

Laskun voit lähettää myös sähköpostitse: reskontratiimi@vmp.fi tai perinteisellä postilla osoitteeseen Eezy Osk, c/o VMP Group, PL 901, 20101 TURKU

invoicing service