Harkitsetko Eezyn käyttäjäksi ryhtymistä? Neuvontamme vastaa kysymyksiisi ma-to klo 9–18 ja pe klo 9-16 numerossa 09 4247 5630 tai sähköpostitse osoitteessa info@eezy.fi. Voit myös käyttää yhteydenottolomaketta.

Neuvontamme palvelee p. 09 4247 5630 ma-to klo 9–18 ja pe klo 9-16

Palkka- ja työtodistukset

09 4247 5634

todistukset@eezy.fi

Eezyn henkilökunta

Johanna Timgren

Neuvonta ja tapaturmailmoitukset
Suomi, englanti

09 4247 5630

johanna.timgren@eezy.fi

Isabel Beddard

Neuvonta
Suomi, englanti

09 4247 5630

isabel.beddard@eezy.fi

Elmer Pöytäniemi

Neuvonta
Suomi, ruotsi, englanti

09 4247 5630

elmer@eezy.fi

Johanna Setänen

Palvelupäällikkö
Suomi, englanti

09 4247 5631

johanna.setanen@eezy.fi

Nitta Teittinen

Laskutus
Suomi

09 4247 5637

nitta@eezy.fi

Sari Seuna

Laskutus
Suomi, englanti

09 4247 5636

sari.seuna@eezy.fi

Elias Räisänen

Palkat ja kulutositteet
Suomi, englanti

09 4247 5649

elias.raisanen@eezy.fi

Anne Halttunen

Palkat
Suomi

09 4247 5635

anne.halttunen@eezy.fi

Ulla Nyström

Palkat, perhevapaalla

Nina Blomqvist

Express-palkat
Suomi, englanti

09 4247 5640

nina.blomqvist@eezy.fi

Aki Joensuu

Verokortit ja todistukset
Suomi

09 4247 5632

aki@eezy.fi

Sari Tarvainen

Myyntireskontra ja perintä
Suomi, englanti

09 4247 5647

sari.tarvainen@eezy.fi

Gülin Hairulla

Toimistohallinto ja vastuuvakuutukset
Suomi, englanti, tataari

09 4247 5642

gylin@eezy.fi

Oskar Michelsen

toimistohallinto ja vastuuvakuutukset
Suomi, englanti

09 4242 1560

oskar.michelsen@eezy.fi

Tuomas Laakkonen

Järjestelmät ja tekninen tuki
Suomi, englanti

09 4242 1552

tuomas.laakkonen@eezy.fi

Otto Liulia

Järjestelmät ja tekninen tuki
Suomi, englanti

09 4247 5644

otto.liulia@eezy.fi

Otto Michelsen

Lakimies
Suomi, ruotsi, englanti

09 4242 1559

otto.michelsen@eezy.fi

Minna Mäkelä

Markkinointiviestintä
Suomi, englanti

09 4242 1555

minna@eezy.fi

Saija Hellstén

Kehitysjohtaja
Suomi, englanti

09 4247 5646

saija@eezy.fi

Titta Teittinen

Toimitusjohtaja
Suomi, englanti

09 4247 5638

titta.teittinen@eezy.fi

Eezyn toimisto

Eezy Osk
Hämeentie 3, 5. kerros
00530 Helsinki

Toimistomme on avoinna arkisin klo 9-15, tervetuloa asioimaan! Jos haluat henkilökohtaista neuvontaa toimistollamme, varaathan ajan numerosta 09 4247 5630 tai info@eezy.fi. Voit olla yhteydessä myös näiden sivujen oikeasta alakulmasta löytyvän chatin kautta.


Coworking-tila Eezy Conttori

Eezy Conttorin työskentelytiloja voi vuokrata vakituiseen käyttöön tai hetkelliseen tarpeeseen. Meiltä löytyy erilaisia työpisteitä työrauhaa kaipaaville sekä neuvotteluhuoneita koulutuksia, workshoppeja ja muita tilaisuuksia varten.

Hämeentie 3, 5. kerros
00530 Helsinki

09 4242 1556
conttori@eezy.fi

Avoinna arkisin 7-21

www.conttori.fi

Varaa työpiste tai neuvotteluhuone

Eezyn neuvontapisteet

Imatra

Varaa aika soittamalla 09 4247 5647 tai sari.tarvainen@eezy.fi

Joensuu

Koskikatu 13, 80100 Joensuu (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1558 tai joensuu@eezy.fi

 

Kokkola

Rantakatu 9, 3. kerros, 67100 Kokkola (VMP:n toimisto)

Tapaamiset vain ajanvarauksella. Varaa aika soittamalla 09 4247 5641 tai kokkola@eezy.fi.

Kouvola

Keskikatu 4, 45100 Kouvola (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1563 tai kouvola@eezy.fi

Kuopio

Kuninkaankatu 20, 70100 Kuopio (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4247 5648 tai kuopio@eezy.fi

Lahti

Harjukatu 44 C, 15100 Lahti (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1553 tai lahti@eezy.fi

Lappeenranta

Mutkakatu 11, LH3, 53100 Lappeenranta (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1554 tai lappeenranta@eezy.fi

Rovaniemi

Rovakatu 19, 96200 Rovaniemi (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1551 tai rovaniemi@eezy.fi

Savonlinna

Rantakatu 2, 57130 Savonlinna (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1557 tai savonlinna@eezy.fi

Tampere

Pellavatehtaankatu 25, 33100 Tampere (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1561 tai tampere@eezy.fi

Turku

Maariankatu 6 b, 20100 Turku (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1562 tai turku@eezy.fi

Eezyn laskutustiedot

Eezy Osk

Verkkolaskuosoite: 003721970022

Operaattori: Basware Oyj

Operaattorin tunnus: BAWCFI22

 

Laskun voit lähettää myös sähköpostitse: reskontratiimi@vmp.fi tai perinteisellä postilla osoitteeseen Eezy Osk, c/o VMP Group, PL 901, 20101 TURKU