Harkitsetko Eezyn käyttäjäksi ryhtymistä? Neuvontamme vastaa kysymyksiisi ma-to klo 9–18 ja pe klo 9-16 numerossa 09 4247 5630 tai sähköpostitse osoitteessa info@eezy.fi. Voit myös käyttää yhteydenottolomaketta.

Eezy palvelee arkisin klo 9–15, neuvontamme palvelee ma-to klo 9–18 ja pe klo 9-16

Express-palkat

09 4247 5640

express@eezy.fi

Palkka- ja työtodistukset

09 4247 5634

todistukset@eezy.fi

Eezyn henkilökunta

Johanna Timgren

Neuvonta, tapaturmailmoitukset

09 4247 5630

johanna.timgren@eezy.fi

Isabel Beddard

Neuvonta

09 4247 5630

isabel.beddard@eezy.fi

Aki Joensuu

Neuvonta

09 4247 5643

aki@eezy.fi

Johanna Setänen

Palvelupäällikkö

09 4247 5630

johanna.setanen@eezy.fi

Nitta Teittinen

Laskutus

09 4247 5637

nitta@eezy.fi

Sari Seuna

Laskutus

09 4247 5636

sari.seuna@eezy.fi

Elias Räisänen

Palkat, kulutositteet

09 4247 5649

elias.raisanen@eezy.fi

Anne Halttunen

Palkat

09 4247 5635

anne.halttunen@eezy.fi

Ulla Nyström

Palkat

perhevapaalla

Nina Blomqvist

Express-palkat

09 4247 5640

nina.blomqvist@eezy.fi

Elmer Pöytäniemi

Verokortit, todistukset

09 4247 5632

elmer@eezy.fi

Sari Tarvainen

Myyntireskontra, perintä

09 4247 5647

sari.tarvainen@eezy.fi

Gülin Hairulla

Toimistohallinto, vastuuvakuutukset

09 4247 5642

gylin@eezy.fi

Oskar Michelsen

Toimistohallinto, vastuuvakuutukset

09 4242 1560

oskar.michelsen@eezy.fi

Otto Liulia

Järjestelmät, tekninen tuki

09 4247 5644

otto.liulia@eezy.fi

Jaakko Inkinen

Järjestelmät, tekninen tuki

09 4242 1552

jaakko.inkinen@eezy.fi

Otto Michelsen

Lakimies

09 4242 1559

otto.michelsen@eezy.fi

Minna Mäkelä

Markkinointiviestintä

09 4242 1555

minna@eezy.fi

Saija Hellstén

Kehitysjohtaja

09 4247 5646

saija@eezy.fi

Titta Teittinen

Toimitusjohtaja

09 4247 5638

titta.teittinen@eezy.fi

Eezyn toimisto

Eezy Osk
Hämeentie 3, 5. kerros
00530 Helsinki

Toimistomme on avoinna arkisin klo 9-15, tervetuloa asioimaan!

Jos haluat henkilökohtaista neuvontaa toimistollamme, varaathan ajan numerosta 09 4247 5630 tai info@eezy.fi.

Voit olla yhteydessä myös näiden sivujen oikeasta alakulmasta löytyvän chatin kautta.

Eezyn neuvontapisteet

Imatra

Varaa aika soittamalla 09 4247 5647 tai sari.tarvainen@eezy.fi

Joensuu

Koskikatu 13, 80100 Joensuu (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1558 tai joensuu@eezy.fi

 

Kokkola

Rantakatu 9, 3. kerros, 67100 Kokkola (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4247 5641 tai kokkola@eezy.fi

Kuopio

Kuninkaankatu 20, 70100 Kuopio (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4247 5648 tai kuopio@eezy.fi

Lahti

Harjukatu 44 C, 15100 Lahti (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1553 tai lahti@eezy.fi

Lappeenranta

Mutkakatu 11, LH3, 53100 Lappeenranta (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1554 tai lappeenranta@eezy.fi

Rovaniemi

Rovakatu 19, 96200 Rovaniemi (VMP:n toimisto)

Varaa aika soittamalla 09 4242 1551 tai rovaniemi@eezy.fi

Savonlinna

Rantakatu 2, 57130 Savonlinna

Varaa aika soittamalla 09 4242 1557 tai savonlinna@eezy.fi

Eezyn laskutustiedot

Eezy Osk

Verkkolaskuosoite: 003721970022

Operaattori: Basware Oyj

Operaattorin tunnus: BAWCFI22

 

Laskun voit lähettää myös sähköpostitse: reskontratiimi@vmp.fi tai perinteisellä postilla osoitteeseen Eezy Osk, c/o VMP Group, PL 901, 20101 TURKU